Praca

Firma PROSAT poszukuje kandydata na stanowiska:

Magazynier

Miejsce pracy: PROSAT Krzyżanowice Technika Grzewcza

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Prace magazynowe, m.in. przyjmowanie, wydawanie towarów
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych
  • Utrzymanie porządku i ładu w placówce handlowej i jej otoczeniu

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej zawodowego wykształcenia
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Chęci do pracy
  • Mile widziane uprawnienia na prowadzenie wózka widłowego

Co oferujemy:

  • Pracę w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, premie, ZFSŚ

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na adres: krzyzanowice@prosat.pl

Prosimy o dopisanie do podania następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Niniejsze oświadczenie obejmuje również zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ww. celu w przyszłości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informatyk

Miejsce pracy: PROSAT Racibórz i/lub PROSAT Krzyżanowice

Opis stanowiska pracy:

  • opieka nad sklepami internetowymi
  • obsługa platformy sprzedażowej i jej rozwój
  • planowanie, realizacja, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych
  • zdobywanie linków w oparciu o różnorodne strategie SEO
  • rozbudowa/budowa stron wspierających pozycjonowanie
  • wsparcie techniczne dla sprzedawców w firmie
  • zarządzanie treścią w sklepie internetowym (m.in. uaktualnienia opisów, wprowadzanie nowych produktów, obróbka zdjęć),

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie związane z branżą informatyczną
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość: systemów Windows Server, Windows 7, Windows XP
  • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnim
  • Zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Chęć ciągłego poszerzania wiedzy
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu PrestaShop (umiejętność modyfikacji i tworzenia modułów) i/lub doświadczenie w sprzedaży internetowej

  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
  • Umowę o pracę (po okresie próbnym) na pełny etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i wykazania własnej inicjatywy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na adres: krzyzanowice [at] prosat.pl