PROSAT Kietrz

 
 
 


Sklep PROSAT w Kietrzu to jedna z najlepiej wyposażonych placówek w mieście pod względem kombinacji asortymentu ogrodowego, AGD i grzewczego. W stałej ofercie znajdziesz takie produkty jak kotły grzewcze, bojlery, kosiarki, pilarki, kosy, AGD wolnostojące i do zabudowy oraz wiele innych produktów z w/w branż.

Oddział w Kietrzu jest również niekwestionowanym liderem w zakresie zaopatrzenia i sprzedaży rowerów i skuterów renomowanych polskich i zagranicznych producentów.

Tutaj zaopatrzysz się ponadto w drobny sprzęt gospodarstwa domowego (kuchnie mikrofalowe, czajniki, miksery, itp.) oraz chemię gospodarczą (proszki do prania, żele, płyny, środki czystości). Wszystkie produkty wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach.

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i wydarzeniami śledź profil PROSAT Kietrz na: Google+.Oferta oddziału w Kietrzu:

RTV – AGD

Oferujemy również lodówki, pralki, telewizory, zmywarki i inne. Sprzęt najlepszych marek w różnych przedziałach cenowych.

Kotły – piece co

Posiadamy kotły najlepszych producentów. Jako nieliczni w regionie możemy poszczycić się dużym wyborem pieców i ich dostępnością od ręki.

Kosiarki – spalinowe, elektryczne

Szeroki wybór kosiarek do trawy z napędem lub bez, traktorki ogrodowe. Towar dostępny na stanie.


Bojlery – emaliowane, żywicowane, ze stali nierdzewnej

W zależności od potrzeb znajdziesz u nas bojlery z jedną, dwoma lub trzema wężownicami. Wymienniki płaszczowe lub z jedną podwójną wężownicą.

Rowery i skutery

Bardzo duży wybór modeli rowerów oraz skuterów w atrakcyjnych cenach. Wstąp do Nas i wybierz idealny dla Ciebie.

Nagrzewnice i klimatyzatory

Nie zależnie czy chcesz się ogrzać czy ochłodzić, przyjdź do Nas ponieważ mamy to czego szukasz.

Technika grzewcza

W swojej ofercie posiadamy wszystko co potrzebne jest do ogrzania twojego domu. Kominki, pompy ciepła, kuchnie węglowe, kominy, akcesoria takie jak sterowniki, wentylatory i wiele więcej.

Technika ogrodowa

U nas znajdziesz narzędzia ogrodowe do kompleksowej pielęgnacji ogrodu i nie tylko. Kosy spalinowe, nożyce do żywopłotu, piły łańcuchowe ale również odśnieżarki, myjki ciśnieniowe, odkurzacze do liści i więcej.

Sprzęt gospodarstwa domowego

Naszą ofertę uzupełnia sprzęt gospodarstwa domowego taki jak wysokiej klasy noże oraz inne narzędzia i wyposażenie kuchenne.

Kolektory i zestawy słoneczne

Korzystaj z energii słonecznej i oszczędzaj razem z Nami. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na gotowe zestawy solarne oraz same kolektory płaskie lub próżniowe.

Grzejniki – pokojowe, łazienkowe

U nas znajdziesz grzejniki w różnych rozmiarach i kolorach. Grzejniki jedno, dwu i trzy-płytowe, również grzejniki kanałowe. Atrakcyjne ceny i szybka realizacja.

Znajdziesz nas


48-130 Kietrz, ul. Mickiewicza 2

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
         Sobota: 8:00 – 13:00

Telefon stacjonarny: +48 77 485 55 54


Dyżury po godzinach pracy:

Telefon komórkowy: +48 601 88 27 46