Telewizory, pralki, lodówki, laptopy - My Center w PROSAT Kietrz | PROSAT - kotły, piece, fotowoltaika, kosiarki, AGD-RTV - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz

AGD-RTV i inne

 
 
 

Pod względem wielkości asortymentu AGD i RTV oddział PROSAT Kietrz nie ma sobie równych. W szerokiej gamie produktów sieci Max Electro znaleźć można m.in.: lodówki, zamrażarki, kuchnie gazowe i elektryczne, chłodziarko-zamrażarki, pralki ładowane od góry i od frontu, chłodziarko-zamrażarki Side-by-Side, telewizory LCD, plazmowe i LED, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe.Telewizory, notebooki, urządzenia audio, drobne RTV

AGD wolnostojące, zabudowa, sprzęt gospodarstwa domowego

Gamę sekcji AGD tworzą nie tylko urządzenia wolnostojące, ale również sprzęt do zabudowy – w każdej dostępnej na rynku kolorystyce, rozmiarze czy konfiguracji. U nas zaopatrzysz się również w sprzęt gospodarstwa domowego. Zaskoczymy nie tylko asortymentem codziennego użytku (czajniki, miksery, tostery) ale i bardziej wyspecjalizowanymi urządzeniami (roboty wielofunkcyjne, wypiekacze do chleba, żelazka parowe).Telewizory, notebooki, urządzenia audio, drobne RTV

Z racji ogromnej dynamiki rozwoju branży RTV, w doborze sprzętu kierujemy się zarówno przystępną ceną jak i obecnie panującymi trendami rynkowymi. Zadowolimy więc zwolenników klasycznych rozwiązań (laptopy do zastosowań domowych, aparaty cyfrowe, telewizory „ekonomiczne”) oraz bardziej wymagające grono klientów (notebooki multimedialne, lustrzanki, telewizory typu smart).

AGD wolnostojące i do zabudowy oraz sprzęt gospodarstwa domowegoUrządzenia RTV oraz sprzęt AGD jest w stałej ofercie sklepu Max Electro, który mieści się w PROSAT Kietrz.


Oddział Kietrz

Nasi partnerzy


Producenci AGD i RTV

Zabawki Bruder dostępne lokalnie w PROSAT Racibórz i PROSAT Krzyżanowice lub na kosiarka.pl

Szeroki zakres dostępnych modeli i serii zabawek dla dzieci
marki Bruder w naszych odziałach (kliknij w ikonę oddziału lub strony)

kosiarka.pl
Zabawki BRUDER Racibórz
Zabawki BRUDER Krzyżanowice


W każdym oddziale PROSAT oferujemy rowery oraz akcesoria rowerowe. U nas znajdziesz rowery miejskie, rowery górskie, rowery trekkingowe i rowery dziecięce. Od kilku lat prowadzimy również sprzedaż rowerów elektrycznych. W doborze roweru dostosowanego do Twoich potrzeb pomoże Ci nasz personel.


Rowery miejskie, górskie, trekkingowe i dziecięce

Szukasz odpowiedniego roweru dla siebie czy Twojego dziecka? Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów. W każdym ze sklepów PROSAT pomożemy Ci dobrać odpowiedni rower, nie ważne czy jeździsz tylko okazyjnie, czy dojeżdżasz rowerem do pracy. W ofercie posiadamy rowery firm Majdller, EuroBike, MONTERIA, Kands W PROSAT znajdziesz również rowery dziecięce i rowerki biegowe niemieckiej marki PUKY.

Najwięszy wybór rowerów w Regionie! Zapraszamy do PROSAT Krzyżanowice, Kietrz i Racibórz!


Rowery, skutery, motory

Rowery, skutery, motorowery

Od wielu lat i z ogromnym powodzeniem prowadzimy sprzedaż rowerów oraz skuterów. W odniesieniu do rowerów oferujemy urządzenia o pełnym przekroju zastosowań: począwszy od klasycznych rowerów miejskich, poprzez maszyn trekkingowe, kończąc na rowerach wyczynowych i górskich do warunków ekstremalnych i „trudnych” nawierzchni. W naszej ofercie znajdują się również rowery elektryczne, które są idealne dla osób starszych oraz chcących podróżować rowerem bez wysiłku. Oferta skuterów i motorów obejmuje zarówno jednostki z silnikami dwu- jak i czterosuwowymi, o różnych pojemnościach, mocach oraz konfiguracjach wizualnych i kolorystycznych. Do wszystkich powyższych urządzeń zapewniamy gwarancję, dostępnośćczęści zamiennych oraz szeroką gamę akcesoriów (pompki, koszyczki, światła, kaski, itp.)


Rowery elektryczne

W ofercie posiadamy również rowery elektryczne, dzięki którym bez wysiłku pokonasz nawet długie dystanse. Dzięki wsparciu silnika na rowerze elektrycznym można się wybrać się na znacznie dłuższe wycieczki, niż to zwykle jest możliwe na rowerze tradycyjnym. Rower elektryczny jest odpowiedni dla osób starszych jak i dla osób, które używają roweru do codziennego dojeżdżania do pracy. Polecamy rowery napędzane elektrycznie m.in. marki LOVELEC.

Rower elektryczny LOVELEC Flanders Cappuccino
Rower miejski E-bike E-city


Rower do lasu i miasta, trekkingowy
Rower dla dziecka

Akcesoria rowerowe

PROSAT oferuje również akcesoria do rowerów takie jak kaski rowerowe, koszyki, światła rowerowe, dzięki czemu kompleksowo przygotujesz się do bezpiecznej i wygodnej jazdy rowerem. Prowadzimy również serwis rowerowy w którym naprawisz usterkę lub oddasz rower do przeglądu.


Rowery i akcesoria rowerowe znajdziesz we wszystkich sklepach lokalnych PROSAT


Znajdź Twój sklep z rowerami