PROSAT w Raciborzu - Technika Grzewcza i Ogrodowa, sklep rowerowy | PROSAT - kotły, piece, fotowoltaika, kosiarki, AGD-RTV - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz

PROSAT Racibórz

 
 
 


Oddział w Raciborzu to najnowszy punkt a zarazem siedziba firmy PROSAT. Otwarcie miało miejsce 5 kwietnia 2013 roku. Nowy oddział jest odpowiedzią na ciągły rozwój firmy oraz bardzo duże zapotrzebowanie w tym regionie na profesjonalną i kompleksową obsługę klienta w zakresie Techniki Grzewczej oraz Ogrodowej.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment produktów, które pozwolą nawet najbardziej wymagającym klientom na wyposażenie swojego domu w kompletną instalacje grzewczą. Oprócz podstawowych elementów takich jak kotły co, bojlery, grzejniki znajdziesz również pompy ciepła, zbiorniki akumulacyjne, kolektory słoneczne i wiele więcej. Instalacja grzewcza to również różnego rodzaju akcesoria jak pompy cyrkulacyjne, zawory bezpieczeństwa, naczynia wzbiorcze (przeponowe) i inne. Kompletne zakupy w jednym miejscu!

U nas znajdziecie również duży wybór kosiarek, pił i kos spalinowych oraz pozostałych narzędzi ogrodowych renomowanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Obiekt przy ul. Rudzkiej 107 pozwala Nam oferować szeroki asortyment produktów dostępnych od ręki. Wieloletnie doświadczenie firmy PROSAT przekonuje klientów do naszej oferty.

Oddział w Raciborzu zajmuje się również obsługą sklepów internetowych techniki grzewczej.

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i wydarzeniami śledź profil PROSAT Racibórz na Facebook:

Sklep PROSAT Racibórz

                 Oferta oddziału w Raciborzu:

Kotły – piece C.O.

Posiadamy kotły centralnego ogrzewania najlepszych producentów. Jako nieliczni w regionie możemy poszczycić się dużym wyborem pieców i ich dostępnością od ręki.

Kosiarki – spalinowe, elektryczne

Szeroki wybór kosiarek do trawy z napędem lub bez, traktorki ogrodowe. Towar dostępny na stanie.

Serwis kosiarek

Nie ważne czy chodzi o przegląd przed sezonem czy poważniejszą naprawę, dostarcz kosiarkę do Naszego serwisu w Krzyżanowicach. Pomożemy!


Bojlery – emaliowane, żywicowane, ze stali nierdzewnej

W zależności od potrzeb znajdziesz u nas bojlery z jedną, dwoma lub trzema wężownicami. Wymienniki płaszczowe lub z jedną podwójną wężownicą.

Rowery

Bardzo duży wybór modeli rowerów w atrakcyjnych cenach. Wstąp do Nas i wybierz idealny dla Ciebie.

Nagrzewnice i klimatyzatory

Niezależnie czy chcesz się ogrzać czy ochłodzić, przyjdź do Nas ponieważ mamy to czego szukasz.

Technika Grzewcza

W swojej ofercie posiadamy wszystko co potrzebne jest do ogrzania twojego domu. Kominki, pompy ciepła, kuchnie węglowe, kominy, akcesoria takie jak sterowniki, wentylatory i wiele więcej.

Technika Ogrodowa

U nas znajdziesz narzędzia ogrodowe do kompleksowej pielęgnacji ogrodu i nie tylko. Kosy spalinowe, nożyce do żywopłotu, piły łańcuchowe ale również odśnieżarki, myjki ciśnieniowe, odkurzacze do liści i więcej.

Fotowoltaika z montażem

Oferujemy kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych. Organizujemy wszystkie formalności i pomagamy w uzyskaniu dofinansowania.

Kolektory i zestawy słoneczne

Korzystaj z energii słonecznej i oszczędzaj razem z Nami. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na gotowe zestawy solarne oraz same kolektory płaskie lub próżniowe.

Grzejniki – pokojowe, łazienkowe

U nas znajdziesz grzejniki w różnych rozmiarach i kolorach. Grzejniki jedno, dwu i trzy-płytowe, również grzejniki kanałowe. Atrakcyjne ceny i szybka realizacja.

Pompy ciepła

Posiadamy bogatą ofertę pomp ciepła najlepszych marek na rynku. Pomagamy w zdobyciu dofinansowania. Nasi pracownicy przeprowadzą montaż bezproblemowo.Znajdziesz nas


47-400 Racibórz, ul. Rudzka 107

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 18:00
Sobota: 7:00 – 13:00

Telefon stacjonarny: +48 32 419 01 20

Telefon komórkowy: +48 885 890 112


Dyżury po godzinach pracy:

Sprzedaż krajowa: +48 885 890 115

Export: +48 695 11 88 05

Porady techniczne: +48 695 11 88 02