PROSAT w Krzyżanowicach - Technika Grzewcza (parter) i Technika Ogrodowa (poziom 1) | PROSAT - kotły, piece, fotowoltaika, kosiarki, AGD-RTV - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz

PROSAT Krzyżanowice

 
 
 


Oddział w Krzyżanowicach podzielony jest na dwa sklepy znajdujące się w obrębie tego samego budynku:

PROSAT Technika Grzewcza

Sklep na parterze specjalizuje się w szeroko pojętym asortymencie Techniki Grzewczej. Tutaj zaopatrzysz się między innymi w kotły zasypowe i podajnikowe (w tym ekologiczne kotły 5 klasy) na wszelkiego rodzaju paliwa stałe, bojlery, grzejniki i nagrzewnice oraz pompy ciepła. W ofercie znajdziesz elementy i akcesoria montażowe jak zawory, przyłącza kominowe, rury miedziane i PCV, szczotki kominowe, itp.

PROSAT Technika Ogrodowa

Produkty z branży Techniki Ogrodowej znajdziesz w salonie sprzedaży na I piętrze po drugiej stronie budynku (wyjazd od strony Chałupek). Oprócz bogatej oferty narzędzi i urządzeń ogrodowych oferujemy również akcesoria do nawadniania. Nowością w ofercie są kosiarki automatyczne (roboty kosiarkowe).

Wieloletnia współpraca z importerami i producentami urządzeń ogrodowych pozwoliła nam na wypracowanie bardzo atrakcyjnych warunków handlowych, a także rozwiązań logistycznych. Dla Ciebie oznacza to wyjątkowo przystępne ceny, dostępność od ręki ogromnej części asortymentu i błyskawiczną realizację zleceń na zamówienie. Oferujemy ponadto system zakupów ratalnych Santander, Credit Agricole i Alior Bank na bardzo korzystnych warunkach. Odwiedź nas, a miło Cię zaskoczymy!

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i wydarzeniami śledź profil PROSAT Krzyżanowice na Facebook:

Sklep PROSAT Krzyżanowice

                 Oferta oddziału w Krzyżanowicach:

Kosiarki – spalinowe, elektryczne

Szeroki wybór kosiarek do trawy z napędem lub bez, traktorki ogrodowe. Towar dostępny na stanie.

Kotły – piece C.O.

Posiadamy kotły centralnego ogrzewania najlepszych producentów. Jako nieliczni w regionie możemy poszczycić się dużym wyborem pieców i ich dostępnością od ręki.

Kolektory i zestawy słoneczne

Korzystaj z energii słonecznej i oszczędzaj razem z nami. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na gotowe zestawy solarne oraz same kolektory płaskie lub próżniowe.


Bojlery – emaliowane, żywicowane, ze stali nierdzewnej

W zależności od potrzeb znajdziesz u nas bojlery z jedną, dwoma lub trzema wężownicami. Wymienniki płaszczowe lub z jedną podwójną wężownicą.

Nagrzewnice i klimatyzatory

Nie zależnie czy chcesz się ogrzać czy ochłodzić, przyjdź do Nas ponieważ mamy to czego szukasz.

Technika grzewcza

W swojej ofercie posiadamy wszystko co potrzebne jest do ogrzania twojego domu. Kominki, pompy ciepła, kuchnie węglowe, kominy, akcesoria takie jak sterowniki, wentylatory, pompy i wiele więcej.

Technika ogrodowa

U nas znajdziesz narzędzia ogrodowe do kompleksowej pielęgnacji ogrodu i nie tylko. Kosiarki, kosy spalinowe, nożyce do żywopłotu, piły łańcuchowe, odśnieżarki, myjki ciśnieniowe, odkurzacze do liści i wiele więcej.

Grzejniki – pokojowe, łazienkowe

U nas znajdziesz grzejniki w różnych rozmiarach i kolorach. Grzejniki jedno, dwu i trzy-płytowe, również grzejniki kanałowe. Atrakcyjne ceny i szybka realizacja.
Znajdziesz nas


47-450 Krzyżanowice, ul. Wyzwolenia 2

Technika ogrodowa
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00
Sobota: 8:00 – 13:00

Technika grzewcza
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 13:00

Telefon stacjonarny: +48 32 419 40 31


Technika ogrodowa: 601 886 796

Technika grzewcza: 601 886 483