O firmie - PROSAT - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz | PROSAT - kotły, piece, fotowoltaika, kosiarki, AGD-RTV - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz

Firma PROSAT

 
 
 


Firma PROSAT istnieje od 1984 roku i przez cały czas swojej działalności kładzie duży nacisk na wysoką jakość obsługi oraz zadowolenie klientów lokalnych jak również zagranicznych. Jesteśmy firmą handlową, która specjalizuje się w sprzedaży produktów techniki grzewczej (kotły, piece, bojlery, itp.), techniki ogrodowej (kosiarki, piły spalinowe, kosy i inne narzędzia ogrodowe), rowerów oraz sprzętu RTV i AGD (pralki, telewizory, lodówki, itp.).

Oddziały PROSAT mieszczą się na terenie województwa śląskiego (Krzyżanowice i Racibórz) oraz opolskiego (Kietrz). W każdej placówce przywita Państwa wyspecjalizowany personel, gotowy udzielić informacji i odpowiedzi na pytania dotyczące asortymentu sklepu.


Gama produktów firmy PROSAT nie ogranicza się jedynie do części ekspozycyjnej. Każdy oddział posiada ogromne zaplecze magazynowe, a pracownicy PROSAT są zawsze otwarci na zapytania i zlecenia zamówień produktów według indywidualnych preferencji klientów.

W ramach sprzedaży PROSAT jest możliwość bezpłatnej dostawy towaru do domu klienta (pytaj sprzedawcę). Oferujemy również system zakupów ratalnych na bardzo korzystnych warunkach, z szybką decyzją kredytową i bez zbędnych formalności. W standardzie zapewniamy ponadto kompleksowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na wszystkie zakupione u nas produkty, bogatą ofertę akcesoriów i dostęp do pełnej bazy części zamiennych.

PROSAT Sklep internetowy


PROSAT… na każdy temat!