Praca

Firma PROSAT poszukuje kandydata na stanowiska:

Doradca klienta z językiem czeskim

Doradca klienta
z językiem czeskim

Miejsce pracy: Racibórz, Krzyżanowice

Jakie będą Twoje zadania:

• Kompleksowa obsługa klientów czeskich (kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty)
• Doradztwo handlowe w zakresie oferty firmy
• Nadzór nad prawidłową realizacją zamówień sklepu internetowego KOTLY.COM i obiegiem dokumentacji
• Udzielanie informacji dotyczących oferty, dostępności produktów.

Nasze oczekiwania:

• Znajomość języka czeskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
• Dobra organizacja pracy własnej
• Optymistyczne nastawienie do życia
• Praktyczna znajomość obsługi komputera, MS Office, Internet
• Doświadczenie w sprzedaży i/lub logistyce czy zainteresowanie branżą grzewczą – będzie traktowane przez nas jako Twój dodatkowy atut

Co oferujemy:

• Pracę stacjonarną w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• Możliwość zwiększania kwalifikacji poprzez szkolenia produktowe i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
• Atrakcyjny system wynagrodzeń, premie, nagrody jubileuszowe, ZFSŚ

Wiadomość w PROSAT Racibórz lub pod numerem telefonu
695 11 88 02

CV prosimy wysłać na adres info@kotly.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji oraz również na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).