Spotkajmy się na EKOWYSTAWIE na Ostrogu w Raciborzu

Remontujesz dom lub mieszkanie? Czeka Cię wymiana ogrzewania? Urządzasz ogród? Odwiedź 11 maja Eko-Wystawę na Ostrogu i skorzystaj z porad ekspertów od budownictwa, ogrzewania i wnętrz. Podczas Eko-Wystawy na raciborskim Ostrogu będzie możliwość zapoznania się z ofertą lokalnych firm i przygotowanymi atrakcjami.

Eko-Wystawa na Ostrogu to nie tylko okazja do poznania najnowszych technologii i ekologicznych innowacji, ale także doskonała możliwość spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze. Dla tych, którzy budują domy lub remontują mieszkania, EkoWystawa na Ostrogu będzie niezwykłą szansą na zapoznanie się z najnowszymi trendami i ofertami w branży budowlanej, grzewczej i ogrodniczej, dzięki czemu będą mogli znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

PROSAT Racibórz, ulica Rudzka 107

PROSAT, jako jeden z głównych organizatorów, kładzie szczególny nacisk na ekologiczne aspekty codziennego życia. Ich stoisko będzie pełne nowoczesnych technologii grzewczych, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także pomagają w oszczędzaniu energii w domu. Na parkingu PROSAT Racibórz będą eksperci wybranych producentów branży grzewczej, m.in. takich jak: HEWALEX, Midea, Hel-Wita, AUER, Honeywell, Stalmark, PEREKO, Termika i Sigma-Li, którzy doradzą w doborze ekologicznego ogrzewania.

Rodziny będą mogły dowiedzieć się jak zmodernizować domową instalację grzewczą i jak uzyskać dofinansowanie z programów m.in.dotacji „Czyste Powietrze”. Warto zauważyć, że wymiana starego pieca na nowy lub na pompę ciepła czy instalacja fotowoltaiki może przynieść realne oszczędności na rachunkach za energię. Będzie także strefa maszyn ogrodniczych oraz możliwość spotkania ekspertów, którzy dadzą cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji trawnika. Uczestnicy będą mieli również okazję przetestowania kosiarek i urządzeń do ogrodu marki TORO czy OLEO-MAC.

Nie zabraknie stoiska z poradami firm narzędziowych DEDRA, Blue Dolphin, FISKARS i producenta odzieży roboczej Lahti PRO. Za dokonanie zakupy w sklepie PROSAT Racibórz klienci otrzymają gadżety. Będzie też okazja skorzystać z RAT 5 x 0%. Na dzieci czekać będzie darmowy dmuchaniec, a dla klientów lody.

OstrógNET Racibórz, ul. Rudzka 77

OstrogNet to kolejny z partnerów specjalizujący się w sieciach światłowodowych, pokaże nam, jak innowacyjne technologie mogą wspierać zrównoważony rozwój i przyczyniać się do minimalizacji negatywnego wpływu człowieka na środowisko. Na ich stanowisku będziemy mogli zobaczyć, jak zaawansowane narzędzia służące do spawania i pomiaru sieci światłowodowych mogą być wykorzystane w celu zwiększenia efektywności i precyzji działań, co przekłada się na zmniejszenie zużycia surowców i energii. To przykład, jak zaawansowane technologie mogą być wykorzystane do tworzenia bardziej zrównoważonej infrastruktury komunikacyjnej, zmniejszając naszą zależność od tradycyjnych, mniej ekologicznych rozwiązań.

Osoby zainteresowane integrowaniem nowoczesnych technologii z zasadami ekologii znajdą w Komputroniku doskonałe wsparcie. Ich eksperci pokażą, jak inteligentne systemy w domu mogą nie tylko usprawnić codzienne funkcjonowanie, ale także przyczynić się do oszczędności energii i wody. Ponadto, firma zapewni darmowe wifi dla wszystkich uczestników, co pozwali na korzystanie z internetu i przeglądanie prezentowanych rozwiązań w czasie rzeczywistym.

CASTOR Racibórz, ulica Komunalna 11

Na stoisku CASTOR zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat nowoczesnych materiałów budowlanych i technologii, które pozwalają na budowę bardziej ekologicznych i energooszczędnych domów. Firma nie tylko zaprezentuje swoją ofertę, ale także udzieli porad dotyczących wyboru odpowiednich materiałów oraz dostarczy cennych informacji na temat korzyści ekologicznych płynących z zastosowania konkretnych rozwiązań budowlanych. Zostaną zaprezentowane narzędzia jednego z najlepszych producentów w branży budowlanej – Milwaukee, produkty firmy Beko, rozwiązania budowlane Wienerberger, Brass, Blachy Pruszyński, Solbet oraz wiele innych.

Uczestnicy Targów zainteresowani konkretnymi wycenami na budowy i remonty otrzymają specjalne warunki zakupu materiałów budowlanych.

BEL-POL Racibórz, ulica Rudzka 101

Bel-Pol to firma specjalizująca się w dziedzinie drzwi, bram i podłóg. Na stoisku Bel-Pol, przedstawiciele firm oferujących drzwi renomowanych marek takich jak PORTA, DRE, czy WIKĘD udzielą fachowych porad dotyczących wyboru odpowiednich produktów do Waszego domu. Dodatkowo, eksperci będą udzielać wskazówek dotyczących podłóg marki Quick-Step, Barlinek i EGGER, pomagając wybrać najlepsze rozwiązania zgodne z Waszymi potrzebami.

Nie zabraknie także smakowitych poczęstunków prosto z grilla, które dodadzą uroku temu spotkaniu.

BRUKI KARPIŃSKI, ulica Komunalna 12

Natomiast na terenie firmy Bruki Karpiński, będzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji na wyroby marki BRUK Czyżowice oraz z porad w zakresie budowy placu i ogrodów.
W firmie można będzie zobaczyć duży asortyment ogrodzeń, kamieni naturalnych, gresów ozdobnych i stopni schodowych.

Każdy klient otrzyma wyjątkowy upominek, dodatkowo umilając sobie zakupy.

Eko-Wystawa na Ostrogu to wydarzenie dla pasjonatów ekologii

i technologii oraz doskonała okazja do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze, pełnej atrakcji dla każdego. Dołącz do nas 11 maja w Raciborzu i doświadcz ekologicznej przygody na Eko-Wystawie na Ostrogu!

Gdzie: na terenie firm PROSAT Racibórz, BRUKI KARPIŃSKI, CASTOR, BEL-POL, OstrogNET umiejscowionych przy ul. Komunalnej i Rudzkiej na Ostrogu w Raciborzu
Racibórz wydarzenie biznesowe po majówce organizowane przez lokalne firmy 11 maja na Ostrogu 2024
Kiedy:      sobota, 11 maja 2024 | 9:00 -17:00
Kontakt:  +48 885 890 115, +48 695 11 88 04
Śledź na Facebook’u:      EKO-Wystawa Ostróg w Raciborzu 11 maja 2024