Technika grzewcza

 
 
 

Jedną z głównych dziedzin, w której specjalizuje się firma PROSAT jest Technika Grzewcza. Prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż urządzeń grzewczych.
Od wielu lat gromadzimy doświadczenie handlowe, które pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie w Polsce jak i zagranicą.Kotły co, piece na paliwa stałe

Kotły co, piece grzewcze

Sercem instalacji grzewczej jest kocioł centralnego ogrzewania. Nasza firma współpracuje z wieloma producentami kotłów na paliwa stałe, dzięki czemu dajemy naszym klientom możliwość wyboru spośród najlepszych. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne kotły podajnikowe oraz tradycyjne zasypowe. Oferowane przez nas kotły spalają najróżniejsze paliwa: drewno, węgiel, ekogroszek, pelet ale również zrębki, trociny czy ziarna. U nas znajdziesz kotły z podajnikiem na paliwa stałe spełniające wymagania normy PN EN 303-5. Najwyższa 5 klasa kotłów jest zazwyczaj wymagana przy ubieganiu się o dotacje do zakupu nowego kotła. Nasze sklepy oferują kotły ekologiczne z montażem. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych do urządzeń grzewczych.

 

Dotacje do kotłów ekologicznych – PONEBojlery żywicowane, emaliowane i ze stali nierdzewnej

Bojlery, nazywane również wymiennikami, pozwalają ogrzewać wodę użytkową (c.w.u.) za pomocą wody z instalacji centralnego ogrzewania. Zakupisz u nas najprostsze bojlery dwupłaszczowe ale również te z jedną, dwoma (solarne) a nawet trzema wężownicami. Posiadamy również akcesoria do bojlerów takie jak grzałki, grupy bezpieczeństwa, zawory oraz naczynia przeponowe do c.w.u.

Bojlery emaliowane, żywicowane, ze stali nierdzewnej
Grzejniki, pokojowe, panelowe, kanałowe

Grzejniki

Pokojowe, łazienkowe, panelowe czy kanałowe te wszystkie znajdziesz w naszej ofercie. Szeroki wybór modeli, kolorów i rozmiarów. Szukasz odpowiedniego grzejnika do twojego domu? Odwiedź nasze sklepy. Atrakcyjne ceny, duże zaplecze magazynowe i szybka realizacja.Kolektory i zestawy solarne

Korzystaj z darmowej energii słonecznej dzięki firmie PROSAT. W naszej ofercie kolektory płaskie i próżniowe sprzedawane osobno jak również w gotowych zestawach z idealnie do siebie pasujących komponentów, które wystarczy tylko zamontować. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria do kolektorów i zestawów solarnych.

Kolektory i zestawy solarneKuchnie, piece węglowe

Kuchnie, piece węglowe

Nagrzewnice i klimatyzatory

Nagrzewnice wodne i klimatyzatory

Osprzęt instalacji c.o. i c.w.u.

Osprzęt instalacji c.o. i c.w.u.

Części zamienne

Części zamienne


Wszystkie te produkty oraz wiele więcej znajdziesz w Raciborzu, Krzyżanowicach i Kietrzu
oraz w naszych sklepach internetowych Kotly.com.pl oraz Kotly.com


Przejdź do sklepu


Nasi partnerzy

Windhager
Auer
Dakon
Ermet
Galmet
Greń
Joule
Reventon
Kominflex
Metal-Fach
MODERATOR
Ogniwo
PEREKO
Regulus
Regulus System
Stalmark
TECH
Tekla
Termica
Termo-Tech
Viadrus