Kosiarki, kosy i piły spalinowe - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz - PROSAT | PROSAT - kotły, piece, fotowoltaika, kosiarki, AGD-RTV - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz

Technika ogrodowa

 
 
 

PROSAT to specjalista w zakresie Techniki Ogrodowej. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ogrodniczej możemy zaoferować starannie dobrany i sprawdzony sprzęt ogrodniczy czołowych światowych marek.Kosiarki, pilarki, kosy, systemy nawadniania

Kosiarki, traktorki, kosy, pilarki, nawadnianie

Sezon wiosenno-letni to okres, w którym szczególną popularnością cieszą się urządzenia do przycinania i koszenia trawnika. W tym aspekcie każdy oddział PROSAT jest perfekcyjnie przygotowany, oferując elektryczne i spalinowe rozwiązania w postaci kosiarek trawnikowych (pchane, samojezdne, klasyczne, wielofunkcyjne, specjalistyczne, robokosiarki – kosiarki automatyczne) , traktorów ogrodowych (z koszem i bez, do zastosowań amatorskich i profesjonalnych) oraz kos i podkaszarek (z giętym i prostym wałem, urządzenia wielofunkcyjne, amatorskie i profesjonalne). Oferujemy ponadto kompleksowe rozwiązania nawadniające w postaci urządzeń do podlewania (pompy, opryskiwacze ciśnieniowe, plecakowe, końcówki zraszające) oraz systemów nawadniania (ogrodowe sieci nawadniające, węże, szybkozłącza, zraszacze, sterowniki nawadniania, itp.). W sklepie PROSAT Krzyżanowice Technika Ogrodowa zaprojektujemy dla Ciebie podziemny system nawadniania marki GARDENA.
W przygotowaniu opału na zimę z pewnością pomogą elektryczne i spalinowe pilarki łańcuchowe do zastosowań amatorskich, półprofesjonalnych i profesjonalnych.Ręczne narzędzia ogrodnicze

Szpadle, widły, łopaty, łopaty do śniegu, siekiery, motyki, sekatory, piły, grabie – te i inne narzędzia ogrodnicze znajdziesz we wszystkich sklepach PROSAT. W ofercie produkty najwyższej jakości takich marek jak m.in. Fiskars, Gardena, Romanik czy Bradas.

Ręczne narzędzia ogrodnicze
Ogrodowe urządzenia specjalistyczne

Urządzenia specjalistyczne dla branży ogrodniczej

Również zwolennicy nietypowych prac znajdą u nas coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą profesjonalnych odśnieżarek, zamiatarek, glebogryzarek, wertykulatorów, rozdrabniaczy do gałęzi, łuparek do drewna, wiertnic glebowych i innych maszyn do zadań specjalnych. Nowością w ofercie są profesjonalne peleciarki, czyli maszyny służące do produkcji peletu.Urządzenia ogrodowe – części zamienne, akcesoria

Do wszystkich powyższych urządzeń gwarantujemy bogatą gamę akcesoriów (żyłki, oleje, smary, osłony wzroku i słuchu, łańcuchy, prowadnice) oraz części zamiennych (zarówno w postaci części oryginalnych jak i tańszych zamienników). Prowadzimy również swój własny serwis.

Akcesoria i części do urządzeń ogrodowych

Urządzenia specjalistyczne dla branży ogrodniczej

Również zwolennicy nietypowych prac znajdą u nas coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą profesjonalnych odśnieżarek, zamiatarek, glebogryzarek, wertykulatorów, rozdrabniaczy do gałęzi, łuparek do drewna, wiertnic glebowych i innych maszyn do zadań specjalnych. Nowością w ofercie są profesjonalne peleciarki, czyli maszyny służące do produkcji peletu.


Asortyment Techniki Ogrodowej znajdziesz we wszystkich sklepach lokalnych PROSAT
oraz w naszym sklepie internetowym kosiarka.pl (dawniej również ekosiarka.eu)


Przejdź do sklepu


Nasi partnerzy


Profesjonalny serwis sprzętu ogrodniczego w PROSAT:
zapraszamy do serwisu kosiarek, pił łańcuchowych, kos, wykaszarek oraz traktorków do trawy.

Jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym najważniejszych firm produkujących sprzęt ogrodniczy.
Serwisujemy urządzenia do ogrodu: Oleo-Mac, Victus, MTD, Al-ko, CubCadet, Briggs & Stratton, World oraz wiele innych spotykanych w Polsce marek sprzętu ogrodniczego. Nasz serwis kosiarek i sprzętu ogrodniczego przeprowadza przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Zapraszamy do oddziałów PROSAT albo bezpośrednio do naszego serwisu:
PROSAT Technika Ogrodowa
ul. Wyzwolenia 2,
47-450 Krzyżanowice
Serwis kosiarek tel. 601 883 597
Oferujemy również ostrzenie łańcuchów do pił spalinowych.

 

REGULAMIN SERWISU PROSAT

WAŻNY OD 01.02.2022r

 1. Klient oddając towar do naprawy do Serwisu akceptuje regulamin Serwisu.
 2. Klient podając swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich przetwarzanie dla potrzeb naprawy oraz udostępnienie ich podmiotom rozpatrującym reklamacje. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych wymagane jest w celu prawidłowej realizacji naprawy towaru.
 3. Firmowy serwis sprzętu PROSAT wykonuje naprawy urządzeń mechanicznych, elektrycznych i spalinowych. Naprawy mogą być wykonywane w warsztacie Serwisu lub w innych miejscach.
 4. Przyjmowanie maszyn do naprawy i oddawanie po naprawie odbywa się w godzinach pracy Serwisu.
 5. Serwis ma obowiązek usunąć wszystkie ujawnione wady urządzenia, a w szczególności te niesprawności, które mają wpływ na bezpieczeństwo użytkowania.
 6. Maszyna niesprawna (niebezpieczna) może być wydana jedynie na pisemną prośbę klienta.
 7. Osoba pozostawiająca urządzenie w Serwisie, zobowiązana jest do wypełnienia, wraz z serwisantem, Zgłoszenia Serwisowego.
 8. Osoba odbierająca urządzenie z Serwisu, zobowiązana jest do okazania Zgłoszenia Serwisowego – odcinek dla klienta.
 9. Obowiązują ceny zgodne z aktualnym Cennikiem.
 10. W szczególnych wypadkach zakres prac naprawczych określony jest po rozmontowaniu urządzenia.
 11. W godzinach pracy Serwisu, Klient może uzyskać informację o przebiegu naprawy.
 12. Serwis może odmówić wykorzystania do napraw części i akcesoriów dostarczonych przez Klienta.
 13. Termin wykonania naprawy jest zawsze ustalany indywidualnie. Czas naprawy może wydłużyć się z winy podwykonawców lub z powodu braku niezbędnych części zamiennych. Jednak zawsze staramy się aby czas ten był jak najkrótszy.
 14. Klient ma obowiązek odebrać urządzenie z serwisu, najpóźniej po upływie 7 dni od daty powiadomienia o zakończeniu naprawy.
 15. Serwis powiadamia Klienta telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 16. Jeżeli Klient nie odebrał maszyny w terminie wyżej wyznaczonym, za każdy dzień przechowania pojazdu w serwisie, naliczana będzie opłata magazynowa w wysokości 2 zł.
 17. W przypadku nieodebrania towaru w przeciągu 60 dni od momentu poinformowania przez Serwis, towar przechodzi na własność serwisu zgodnie z art. 180 K.C. w związku z art. 60 K.C. Serwis potraktuje jako wolę wyzbycia się własności, co skutkuje uznaniem sprzętu za porzucony.
 18. Użytkownik zobowiązany jest dostarczyć do serwisu sprzęt czysty. W przypadku dostarczenia sprzętu brudnego pobierana będzie opłata za mycie zgodna z Cennikiem.
 19. W razie rezygnacji z naprawy, pobierana będzie opłata za diagnozę usterek urządzenia i wycenę naprawy w wysokości do 150 PLN w zależności od rodzaju urządzania oraz czasochłonności czynności serwisowych.
 20. Serwis nie ma obowiązku wręczania regulaminu gdyż jest on w ogólnie dostępnym, widocznym miejscu w serwisie.