Rekuperacja ciepła | PROSAT - kotły, piece, fotowoltaika, kosiarki, AGD-RTV - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz

Rekuperacja ciepła

 
 
 

Darmowy projekt wyceny instalacji rekuperacji powietrza dla Twojego domu

Wentylacja z mechanicznym odzyskiem ciepła? Darmowy projekt i wycena realizacji? Tak, jesteśmy w stanie do Państwa wyjść
z taką ofertą zupełnie za darmo.Co jest potrzebne do wyceny rekuperacji powietrza?

Kilka drobiazgów, które zapewne są w zasięgu ręki z projektu Twojego domu, które bardzo usprawnią nam pracę.
Wystarczy, że prześlesz nam na podany niżej adres e-mail szczegóły, a my zajmiemy się resztą, ale po kolei od początku.
Z projektu domu wystarczą (jeżeli nie chcesz wysyłać całości lub jest zbyt duży) rzuty na pomieszczenia, rzut z boku, piony wentylacyjne oraz charakerystykę energetyczną (lub obliczenia projektu dotyczące wymiany powietrza – o ile zostały takie wykonane).📧 Wyślij zapytanie na 📧


Masz wątpliwości i więcej pytań? Zadzwoń po szczegóły: +48 695 11 88 02

Kroki i przebieg montażu rekuperacji ciepła – od wyceny do montażu

1

Przesyłasz nam kopię swojego projektu domu.
Przy ewentualnych niejasnościach skontaktujemy się z Tobą.

2

Po kilku dniach otrzymasz od Nas bezpłatny dobór sprzętu wraz z rysunkami instalacji oraz gotową wyceną.

3

Mając wycenę i rysunki dokonujesz u Nas zakupu i znajdujesz instalatora (lub korzystasz z Naszego – obręb powiatu raciborskiego).

4

Konsultant terenowy DEFRO oraz instalator dokonują inspekcji miejsca budowy i projektu, konfrontując to z stanem faktycznym i nanoszą ewentualne poprawki.
W trakcie wykonywania instalacji konsultant techniczno-handlowy pozostaje do Państwa dyspozycji oraz stwierdza prawidłowość wykonania instalacji (ew. zleca poprawki instalatorowi)

5

Można kontynuować budowę lub remont, zaś tuż przed zamieszkaniem i przed wprowadzaniem się na gotowe, warto zapytać swojego instalatora czy dokonał uruchomienia rekuperatora i wyregulował instalację️ zgodnie z bilansem, który otrzymają Państwo po zakupieniu instalacji i zapewnił wszędzie wymagane przepływy powietrza. Jeśli tego nie zrobił, to już mają Państwo kontakt do swojego mobilnego doradcy techniczno – handlowego.
Proces wykonywania tej inwestycji jest dosyć czasochłonny i może wymagać kilku wizyt na budowie jak i kilku rozmów telefonicznych, jednak z tej drogi skorzystać bo będą mieli Państwo pewność, że niczego nie zaniedbaliście i w pełni możecie cieszyć się z korzyści wynikających z posiadania rekuperacji, czyli:

Wysokiemu komfortowi przebywania w zamkniętych pomieszczeniach
Czystemu powietrzu, które towarzyszyć będzie 24 godziny na dobę w zamkniętych pomieszczeniach
Oszczędnościach na ogrzewaniu w porównaniu do domów wentylacją grawitacyjną.


Jak wygląda rekuperator od środka?

Montujemy w powiecie raciborskim w miejscowościach:Budziska, Jankowice, Kuźnia Raciborska, Ruda, Rudy, Turze, Nędza, Zawada Książęca, Babice, Górki Śląskie, Ciechowice, Szymocice, Łęg, Brzeźnica, Czerwięcice, Gamów , Grzegorzowice , Jastrzębie , Lasaki , Ligota Książęca , Łubowice , Modzurów , Ponięcice , Rudnik , Sławików , Strzybnik , Szonowice, Pietrowice Wielkie, Amandów, Cyprzanów, Gródczanki, Kornica, Krowiarki, Lekartów, Maków, Pawłów, Samborowice, Żerdziny, Kobyla, Kornowac, Łańce, Pogrzebie, Rzuchów, Bojanów, Borucin, Krzanowice, Pietraszyn, Wojnowice, Bieńkowice, Bolesław, Chałupki, Krzyżanowice, Nowa Wioska, Owsiszcze, Roszków, Rudyszwałd, Tworków, Zabełków oraz w innych okolicznych miejscowościach.