18. Eko-Wystawa w Pietrowicach Wielkich z udziałem PROSAT

Już 12-13 maja 2018 zapraszamy na kolejną Eko-Wystawę do Pietrowic Wielkich. Jak co roku na Eko Wystawie zaprezentują się współpracujący z nami najlepsi polscy producenci z branży Techniki Grzewczej, którzy pokażą najnowsze rozwiązania w ogrzewnictwie, w tym ekologiczne kotły 5 klasy. Na stoisku PROSAT przedstawimy ofertę kotłów gazowych oraz pewną nowość z zakresu alternatywnych źródeł energii, która na tę chwilę owiana jest jeszcze tajemnicą, a którą odwiedzający targi zobaczą jako pierwsi.

Gdzie znaleźć stoisko PROSAT na targach budownictwa – ogród, systemy grzewcze i wnętrza?

Tematyka targów w Pietrowicach Wielkich jest bardzo bliska działalności naszej firmy. Na Eko-Wystawie w Pietrowicach Wielkich wystawiamy się tradycyjnie już na stoisku zewnętrznym pod namiotem PROSAT ulokowanym na głownej alejce, tuż obok wejścia do Centrum społeczno – kulturalnego. Oprócz rozwiązań z branży grzewczej, na targach zaprezentujemy również ofertę naszej drugiej specjalizacji: Techniki Ogrodowej. Już teraz zapraszamy na stoisko firmy Oleo-Mac, włoskiego producenta kosiarek, kos, pił i myjek ciśnieniowych, które są dostępne w sklepach PROSAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszych stoisk i skorzystania z porad ekspertów.

Pietrowickie Targi 2018 – jakie atrakcje?

Na tegorocznej, XVIII pietrowickiej Eko-Wystawie zaprezentuje się 150 wystawców z branży grzewczej, ogrodniczej i wnętrzarskiej. Jako główny punkt programu rozrywkowego zaplanowany został koncert zespołu Zakopower. Jesteśmy przekonani, że każdy z odwiedzających znajdzie coś dla siebie.