Prezentacja kotłów na węgiel, drewno, groszek i pellet w Kietrzu

Kolejna edycja dni otwartych Kietrz 2023 z firmą STALMARK, polskim potentatem kotłów na paliwa stałe, posiadającym w ofercie kotły zasypowe, ręcznej obsługi na węgiel lub drewno i spełniające wymogi ustawy antysmogowej, ekoprojektu.

Kotły pelletowe są dalej dostępne w formie dotacji „Czyste Powietrze”, a modele oferowane przez STALMARK posiadają jej najwyższy (podwyższony) poziom dotacji, dzięki znakomitym wynikom badań emisji spalin potwierdzonymi certyfikatami. Jeżeli celujesz w najwyższą formę dotacji w kotłach na pellet, to te modele spełniają ten wymóg: STALMARK EKO SILVER, STALMARK EKO BOX. Zobacz pełną i aktualną listę kotłów STALMARK dostępną w KIETRZU i na terenie woj. opolskiego lub odwiedź nasze stoisko.

Kolejnym wystawcą jest HEWALEX, polski producent pomp ciepła, który jako jedyny w ofercie serii PCCO MONO nie wymaga zalewania układu po stronie jednostki zewnętrznej glikolem przy zachowaniu gwarancji oraz ochrony przez zamarzaniem.

Ponadto na wydarzeniu: konkursy z nagrodami, grill, ciastko i kawa oraz fachowe doradztwo przy planowaniu inwestycji lub modernizacji swojej kotłowni.

Zapraszamy 15 września 2023 od godz. 09:00 do 16:00 na parking oddziału PROSAT Kietrz