W dniach 16-18.01.2024 firma PROSAT wzięła udział w targach Solar Energy Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy specjalistyczne maszyny ogrodnicze do zakładania i pielęgnacji zieleni na farmach fotowoltaicznych i w ogrodach:

• Ultra-niska, duńska, gąsienicowa kosiarka bijakowa sterowana radiowo TIMAN RC-751 oraz sterowany zdalnie, gąsienicowy nośnik narzędzi TIMAN RC-1000 wraz z zestawem przystawek (kosiarka bijakowa, kosiarka rotacyjna, odchwaszczarka, frezarka do pni);
• Samojezdna, japońska karczownica z wahliwym ramieniem dokaszającym OREC RMK151;
• Włoska, samojezdna koparka łańcuchowa na gąsienicach MAKBRENT MAK80 oraz amerykańska koparka łańcuchowa z napędem BARRETO 712MTH;
• Nowatorski automat koszący bez kabla ograniczającego, z napędem na 4 koła i systemem kamer 3D Vision – Mammotion LUBA 2 AWD.

Zarówno przedstawiony asortyment urządzeń, jak również profesjonalne wsparcie pracowników firmy PROSAT (Piotr Adamek, Piotr Kostka) oraz zaprzyjaźnionego dilera z firmy Serwis Szymanów (Konrad Szczygieł) wygenerowały ogromne zainteresowanie na naszym stoisku. Serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznych targach. Wierzymy, że nasza wiedza, wymiana cennych doświadczeń oraz nawiązane kontakty przełożą się na owocną i długofalową współpracę!