Polityka prywatności | PROSAT - kotły, piece, fotowoltaika, kosiarki, AGD-RTV - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz

Polityka prywatności

Racibórz, dnia 24.05.2018

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 unijnej regulacji dotyczącej ochrony danych osobowych (RODO), chcielibyśmy poinformować Państwa, że Administratorem Państwa danych osobowych jest PROSAT Fojcik Sp. j. z siedzibą w Raciborzu przy ulicy Rudzkiej 107 (47-400 Racibórz), dalej „Spółka”. Przetwarzamy Państwa dane osobowe (imię, nazwisko, adres, telefon, email) w celu:

  • wykonania umowy – zawarcia i wykonania umowy sprzedaży (realizacji Państwa zamówienia, prowadzenia kontaktów w związku z wykonywaniem usługi sprzedaży i dostawy oraz w celu zapewnienia poprawnej jakości usług handlowych)
  • wykonania ciążących na naszej firmie obowiązków prawnych, np. wystawiania i przechowywania faktur czy udzielania odpowiedzi na reklamacje (obowiązki podatkowe i rachunkowe)
  • ze względu na prawnie uzasadniony interes – dochodzenia roszczeń wynikających z umowy
  • wysyłania informacji handlowych i marketingowych (w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na wykorzystanie danych w tym celu)

Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do realizacji powyższego celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług (np. kurierskich) i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Dane są przechowywane przez Administratora przez czas niezbędny do realizacji czynności wynikających ze świadczonych usług i przepisów prawa.

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu w tym prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych mogą się Państwo skontaktować z nami pod numerem telefonu +48 695118804 lub pod adresem iod@prosat.pl

Gwarantujemy spełnienie wszelkich praw wynikających z przepisów prawa. Dane przechowujemy w sposób bezpieczny i mają do nich dostęp jedynie osoby upoważnione.