Rowery | PROSAT - kotły, piece, fotowoltaika, kosiarki, AGD-RTV - Racibórz, Krzyżanowice, Kietrz

Rowery

 
 
 

W każdym oddziale PROSAT oferujemy rowery oraz akcesoria rowerowe. U nas znajdziesz rowery miejskie, rowery górskie, rowery trekkingowe i rowery dziecięce. Od kilku lat prowadzimy również sprzedaż rowerów elektrycznych. W doborze roweru dostosowanego do Twoich potrzeb pomoże Ci nasz personel.


Najwięszy wybór rowerów w Regionie! Zapraszamy do PROSAT Krzyżanowice, Kietrz i Racibórz!

Rowery miejskie, górskie, trekkingowe i dziecięce

Szukasz odpowiedniego roweru dla siebie czy Twojego dziecka? Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów. W każdym ze sklepów PROSAT pomożemy Ci dobrać odpowiedni rower, nie ważne czy jeździsz tylko okazyjnie, czy dojeżdżasz rowerem do pracy. W ofercie posiadamy rowery firm Majdller, EuroBike, MONTERIA, Kands W PROSAT znajdziesz również rowery dziecięce i rowerki biegowe niemieckiej marki PUKY.


Rowery elektryczne

W ofercie posiadamy również rowery elektryczne, dzięki którym bez wysiłku pokonasz nawet długie dystanse. Dzięki wsparciu silnika na rowerze elektrycznym można się wybrać się na znacznie dłuższe wycieczki, niż to zwykle jest możliwe na rowerze tradycyjnym. Rower elektryczny jest odpowiedni dla osób starszych jak i dla osób, które używają roweru do codziennego dojeżdżania do pracy. Polecamy rowery napędzane elektrycznie m.in. marki LOVELEC.

Rower elektryczny LOVELEC Flanders Cappuccino
Rower miejski E-bike E-city


Rower do lasu i miasta, trekkingowy
Rower dla dziecka

Akcesoria rowerowe

PROSAT oferuje również akcesoria do rowerów takie jak kaski rowerowe, koszyki, światła rowerowe, dzięki czemu kompleksowo przygotujesz się do bezpiecznej i wygodnej jazdy rowerem. Prowadzimy również serwis rowerowy w którym naprawisz usterkę lub oddasz rower do przeglądu.


Rowery i akcesoria rowerowe znajdziesz we wszystkich sklepach lokalnych PROSAT


Znajdź Twój sklep z rowerami